Viasati telekanalite juunikuu vaatamissoovitused

© Viasat History

VIASATI TELEKANALID, sisuturundus

1. JUUNI 2024

CHURCHILLI UNUSTATUD SÕDA

Viasat History, 15. juunil kell 22

1940. aasta suvel oli Euroopa sõjas. Churchill oli tulnud võimule ja keset palavikulist juttu spioonide „kolmandast kolonnist” otsustas ta arreteerida Saksamaalt, Austriast ja Itaaliast pärit Ühendkuningriigi kodanikud.

Paljud olid täiesti süütud – mõned isegi juudi põgenikud, kes pagesid natside tagakiusamise eest – ja see poliitika päädis koduse rinde ühe kõige traagilisema episoodiga, enne kui see kõrvale heideti ja saadeti Teise maailmasõja ajaloo joonealuste märkuste hulka.

See dokumentaalfilm, milles räägitakse ühega viimastest ellujäänutest ja milles kasutatakse seninägematuid kirju ja arhiivimaterjale, toob esmakordselt vaatajani loo Churchilli unustatud sõjast.

© 2 x Viasat History

SUUR KALAPÜÜGISEIKLUS

Viasat Explorer, 15. juunil kell 13.10

Kaks head sõpra, maailmarändurist õngitseja Ali Hamidi ning endine Premier League’i jalgpallur ja kirglik kalamees Bobby Zamora suunduvad välismaale, et teha oma teine unistuste kalastamisreis, mis viib neid seekord Hispaaniasse ja
Prantsusmaale.

Mehed külastavad sealseid tuntuimaid ja kauneimaid püügikohti ja täidavad samal ajal püügieesmärke. Nad suunduvad nii kõrvalistele suurtele looduslikele järvedele kui ka populaarsetesse tööndusliku püügi keskustesse, et jahtida mitmesuguseid liike, sh üle 90 kg kaaluvat hiidtuura, üle 36kilost karpkala, üle 18 kg kaaluvat haruldast Ibeeria haugparrakut, koha ja dekoratiivkoid.

Sarjas on kõike: põnevust, reisimist, sõprust, nalja, võistlusi, kasulikke tehnilisi
kalastamisnäpunäiteid ja hulganisti suurepäraseid kalu.

© 2 x Viasat Explorer

VAADE KÕRGUSTEST

Viasat Nature, 18. juunil kell 21

Meie planeeti on õnnistatud hingematvate ja hämmastavate maastikega, kuid paljud nendest erakordsetest vaadetest jäävad peitu või kättesaamatuks.

Ainult linnulennult saame vaadelda võimsaid mäestikke, tohutuid metsi ja lõputuid kõrbeid kogu nende hiilguses, et seejärel vaadata lähemalt peeneid üksikasju, mis moodustavad suurema terviku.

Dokumentaalfilm annab meile vajaliku vaatenurga, et mõista bioloogilisi ja
ökoloogilisi süsteeme ja nende seoseid ning avastada looduse varjatud aardeid.

© 3 x Viasat Nature

Loe ka neid artikleid

Tere Tulemast tagasi!

Sisesta enda kasutajaandmed

Taasta enda parool

Palun sisesta parooli taastamiseks, enda kasutajanimi või emaili aadress