Viasat History veebruarikuu vaatamissoovitused

© Viasat History

VIASAT HISTORY, sisuturundus

1. VEEBRUAR 2024

TEISE MAAILMASÕJA SALARELVAD

Esmaspäeviti kell 22

Teise maailmasõja ajal arenesid relvad edasi enneolematu kiirusega, kuna riigid püüdsid kindlustada oma võidu ja vältida kaotust. Sarjas uuritakse lähemalt hämmastavaid leiutisi massiivsetest, väikse maja suurustest tankidest varajaste pimedas nägemise seadmete, müstiliste surmakiirte, tuvide juhitavate pommide ja jääst valmistatud ambitsioonikate lennukikandjateni ning heidetakse valgust selle ajastu sala- ja eksperimentaalrelvade maailmas vohanud piiritule nutikusele, edasipüüdlikkusele ja juhuslikule hullusele.

© 2 x Viasat History

MUUMIAD PÄEVAVALGEL

Alates 20. veebruarist teisipäeviti kell 22

Võta koos meiega ette arheoloogiline avastusretk Vana-Egiptuse suurimate saladuste juurde. Avastame märgistamata sarkofaagide, ebatavaliste matuste, kohutavalt moondunud muumiate jpm hämmastavaid saladusi, püüame leida Egiptuse kuulsaima kuninganna, naisvaarao Hatšepsuti kadunud muumiat ja uurime, mis peitub 3000aastase karjuva muumia šokeerivate jäänuste taga. Samuti õpime vaaraode Seqenenre Taa II ja Ramses V elu ja surma kohta ning uurime, kas Niagara joa lähistel asuva veidruste muuseumi eksponaat on tegelikult kaua kadunud vaarao Egiptuse tuntuimast dünastiast.

© 2 x Viasat History

SURNUD MEHE NEEDUS: HISPAANIA KADUNUD KULD

Neljapäeviti kell 22

Kru Williams Pitt, Adam Palmer, Taylor Starr ja tema isa avastavad ohtudest pakatavat Vaikse ookeani looderannikut, pistes rinda metsikute ilmastikuolude, järsu maastiku ja surmava needusega, et leida tee legendaarse kadunud kullakaevanduse juurde. Kuna talv on peagi kätte jõudmas, jooksevad seiklejad loodusega võidu, et oma autasu kätte saada. Igas osas vaadeldakse, kuidas meeskond avastab ja uurib uusi juhtlõngu, mis juhatavad neid hämmastavatele seninägematutele radadele varjatud koobastest vanade Hispaania kaevandusvahendite, müstiliste kirjade, iidsete kaartide, liustikel asuvate matmispaikade ja mahajäetud kaevandusteni. Meeskond ühendab oma ainulaadsed oskused hämmastava uue tehnoloogiaga, et uurida Põhja- Ameerika kõige metsikumat ja karmimat maastikku ning heita valgust maa all asuvatele saladustele.

© 2 x Viasat History

ERIPROGRAMM "SALADUSTE PÜHAPÄEVAD"

Igal veebruari pühapäeval kell 22

Pühenda pühapäevaõhtud erakordsetele uurimisretkedele Viasat Historys. Rändame ümber maailma, et avastada uusi fakte mitmesuguste inimajaloo huvitavate sündmuste kohta. Kaevame Itaalias välja uue osa Pompei linnast ja õpime, kuidas elasid meie rikkaimad ja vaeseimad Rooma esivanemad, vaatame haruldasi arhiivikaadreid, mis aitavad koostada USAs toimunud John F. Kennedy mõrva ajaskaala, ning saame teada viimastest avastustest vanade egiptlaste insenerioskuste kohta.

© 2 x Viasat History

Loe ka neid artikleid

Tere Tulemast tagasi!

Sisesta enda kasutajaandmed

Taasta enda parool

Palun sisesta parooli taastamiseks, enda kasutajanimi või emaili aadress