Sisuturundus

Epic Drama vaatamissoovitused

Epic Drama on kanal, kus lugu on kõige olulisem. Kirg, reetmine, armastus, surm, intriigid ja dramaatilised pöörded – liigutavad minevikulood teie kodus. Epic Drama sisu on saadaval Elisa Huubis ja Elamuse Suures paketis, Apollo TV-s ja Telia Standard ja Family paketi tellijatele. Täpsema informatsiooni saamiseks kontakteeru otse oma teenusepakkujaga.

PARIISI POLITSEI 1900

Esilinastub 5. septembrist esmaspäeviti kell 22.00

Foto: METRAL Julia (Studiocanal)
Imeline Teadus
Imeline Teadus on Skandinaavia suurim populaarteaduslik ajakiri
Ajakiri ilmub ühe korra kuus, iga kuu alguses.

Ajastudraamade telekanalil Epic Drama esilinastub uus kvaliteetsari, mis jutustab meile loo Prantsusmaa ajaloost pimedal ja karmil ajal. Tegevus toimub Pariisis, on aasta 1899. Prantsusmaa president Félix Faure on äsja surnud. Paremäärmuslike antisemiitlike rühmituste ja kasvava anarhia tõttu sandistatud Prantsusmaa pole kunagi tundunud nii nõrk.

Foto: METRAL Julia (Studiocanal)

Kui politseiülem Louis Lépine kutsutakse Pariisis korra taastamiseks kiiresti pensionilt tagasi, sunnib Seine'i jõel hulpivast kohvrist noore naise torso traagiline avastamine noort ja ambitsioonikat detektiivi Antoine Jouini politsei peakorteri südames asja uurima. Ühtlasi tunneb kriminaaluurimise vastu erilist huvi korrumpeerunud politseinik Joseph Fiersi, kes on tuntud väljapressimise poolest ning kes on ka salapolitsei palgamõrvar. Ta värbab enda spiooniks kurtisaan Meg Steinheili, keda süüdistatakse nõrga südamega presidendi tapmises seksuaalvahekorra ajal. Pariisis, kus kuritegevus ja patt segunevad külluse ning puritaansusega, ristuvad kõigi nende tegelaste teed. Nad ühendavad jõud Prantsusmaa päästmiseks.

MURDOCHI MÜSTEERIUMID

Uus, 15. hooaeg on eetris argiõhtuti kell 21.15

Kanada populaarseim detektiivisari „Murdochi müsteeriumid“ pakub müstiliste juhtumite ja ekstsentriliste detektiivide austajatele rohkelt põnevust. Maureen Jenningsi romaanidel põhinev sari esilinastus 20. jaanuaril 2008 Kanada kanalil Citytv. Sarjast on praeguseks väljas 15 hooaega ja 229 osa ning see on jõudnud enam kui 100 riiki. Peaosa ehk Murdochit mängiva Yanick Bissoni sõnul seisneb sarja populaarsuse saladus selles, et see koosneb paljudest aspektidest: see sisaldab romantikat, intriige, müsteeriume, teadust ja aeg-ajalt leiavad tee ekraanile ka ajaloolised tegelased. See kõik toimib aga ainult põhjusel, et nad ei võta end liiga tõsiselt. Kuigi vahel puudutatakse ka tõsisemaid teemasid, kantakse alati hoolt selle eest, et pinged laheneksid kergemate hetkedega. Uus, 15. hooaeg jätkub telekanalil Epic Drama septembrikuus.

ALLVEELAEV

Uhiuus 3. hooaeg esilinastub 29. septembril kell 22.00

Foto: Stephan Rabold

Kui uue 10-osalise sõjadraama esmaesitlus Saksamaal ja Ühendkuningriigis hiljuti toimus, nimetasid kriitikud seda "visuaalselt vapustavaks" ja "haaravaks" ning nimetasid seda „siiani parimaks hooajaks“. Kahe esimese hooaja fännidele on sel eelseisval hooajal tagatud põnev meelelahutus, visuaalselt võimsad võttepaigad ja suurepärane näitlejatöö. Sõjadraama tegevus toimub 1943. aasta kevadel, mil Robert Ehrenberg seilab taas koos väga noore ja kogenematu komandöri ning meeskonnaga võimatule missioonile. U-949 meeskonnal, keda jahib kättemaksuhimuline Briti komandöri Swinburne, peab surma trotsimiseks olema taskus rohkem kui üks trump.

Huvitav fakt! „Allveelaev“ 1. hooaja esilinastus toimus 2018. aastal Eestis Lennusadamas. Kohal olid rahvusvahelised meediaväljaanded kogu Euroopast.

Jaga lugu:
Klienditeenindus
KlienditeenindusVana-Lõuna 39/1, 19094 TallinnTel: 667 0099 (tööpäeviti 9–17)
Rain Väät
Rain VäätVastutav väljaandjaTel: 667 0044
Madis Aesma
Madis AesmaToimetajaTel:
Kairi Kalmann
Kairi KalmannDisainerTel:
Piret Pihlak
Piret PihlakKeeletoimetajaTel:
Sirle Kübar
Sirle KübarReklaamimüügi projektijuhtTel: 56845555