Geenid määravad pööraseimad fantaasiad

Kas sa eelistad mehi või naisi? Naudid sa romantikat või hoopis piitsutamist, õrnust või orgiaid? Ükskõik, millised sinu seksuaal­fantaasiad ka ei oleks, teadlased on välja uurinud, miks ihad ja fantaasiad on just sellised, nagu need on.

© Shutterstock & Lotte Fredslund

LEA MILLING KORSHOLM

1. JUUNNI 2022

Kui paluda tava­inimesel käeraudu, piitsa ja kinni seotud silmi seksiga seostada, liiguvad ta mõtted vististi pimedatesse keldritesse, kus oma hämaraid asju ajavad mingisugused üleni nahka riietatud veidrikud, kelle eelistused korraliku inimese ebalema panevad.

Tegelikult, nagu ilmneb, pole see sugugi nii. Sellised seksuaalfantaaasiad, milles piits plaksub ja käerauad kõlisevad, pole üldse haruldased, vaid on inimeste seas märksa laiemalt levinud, kui võiks arvata. Mitte võib-olla just päris sõna-sõnalt niisugused toimingud, aga üldiselt sellelaadsed kindlasti – rohkem kui pooled meist on unis­tatud kas täieliku ülemvõimu omamisest voodis, või vastupidi, enda totaalsest allu­tamisest partnerile. Kolmandik inimesi on väidetavasti fantaseerinud lausa sellest, et neid sunnitakse seksima.

Imeline Teadus on Skandinaavia suurim populaarteaduslik ajakiri. Ilmume lisaks Eestile ka Rootsis, Taanis, Norras, Soomes, Islandil, Lätis, Leedus ja Hollandis.

LOGI SISSE kui juba tellid!

Kingitus väärtusega 53€

Telli Imeline Teadus kuumaksega 9,95 eurot ja saad 53 eurot väärt kingituse!

  • Uudised sinu telefonis/arvutis iga päev
  • Paberajakiri iga kuu
  • Digitaalne arhiiv teemade sügavuti uurimiseks
  • Hariv lugemine kogu perele, koolilapsest vanaema-vanaisani
  • Püsimaksega tellimus on tähtajatu, ilma siduva perioodita
Telli

Tere Tulemast tagasi!

Sisesta enda kasutajaandmed

Taasta enda parool

Palun sisesta parooli taastamiseks, enda kasutajanimi või emaili aadress